sponsorem klubu jest:

Obóz sportowo taneczny

Zapisz się

O obozie

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do Huciska.
Od lat organizujemy profesjonalne obozy sportowo taneczne na których uczestnicy poznają różne formy tańca, taniec towarzyski, jazz, balet, hip hop, cheerleaders, salsa, oraz dyscypliny sportowe, w okresie letnim piłka nożna, tenis, piłka plażowa, jazda konna, pływanie, w okresie zimowym jazda na nartach i snowboardzie, jak również na codziennych warsztatach poznają tajniki plastyki. Są to obozy letnie i zimowe, przeważnie 7-10 dniowe z pełnym programem zajęć. Organizujemy dni tematyczne, w trakcie których uczestnicy poznają ciekawy kraj, region, tradycję lub kulturę danego kraju lub miejsca, dodatkowo tradycyjnie już organizujemy dzień eventowy (dzień sportu) dla uczetników i rodziców, w trakcie którego podsumowujemy obóz w formie pokazów i występów. Oferta skierowana jest do:

Kadrę stanowią osoby z pełnym przygotowaniem tanecznym, sportowym, z wszelkimi uprawnieniami do prowadzenia zajęć i opieki nad dziećmi.
Każdy wychowawca ma pod swoją opieką 15 osobową grupę uczestników, wyjazd jest zgłaszany do kuratorium oświaty i otrzymuje swój numer.

Bazę hotelową zapewnia ośrodek "Orle Gniazdo" położony w miejscowości Hucisko, obiekt otoczony jest lasami o unikatowej florze i faunie, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu. Lokalizacja obiektu pozwala gościom na łatwy dostęp do najatrakcyjniejszych miejsc na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Na terenie ośrodka znajdują się:

Liczymy iż doświadczenie które posiadamy w zakresie organizacji aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży, przekona Państwa do wzięcia udziału w obozie sportowo-tanecznym, wszystkie szczegóły znajdują się w poszczególnych zakładkach.

Serdecznie zapraszamy !!

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 kontakt@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe